Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Kamieńsku

22 grudnia 2017 21:49 | Aktualności

Finał akcji charytatywnej "I ty możesz zostać świętym Mikołajem" - 15.12.2017

15 grudnia zakończyła się akcja charytatywna zorganizowana przez koła PCK oraz Caritas Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamieńsku. W akcję włączyło się również Publiczne Przedszkolew Kamieńsku pod wspólnym hasłem "I ty możesz zostać świętym Mikołajem". Uczniowie szkoły podstawowej oraz przedszkolaki przynosili słodycze, zabawki, gry oraz ubrania. Bardzo nam miło, że tak wiele osób włączyło się w akcję. Zebraliśmy mnóstwo słodyczy (ponad 30 kg), setki pięknych maskotek,  dziesiątki gier planszowych i puzzli.Dzięki zebranym rzeczom zostaną zorganizowane paczki świąteczne dla osób potrzebujących z powiatu radomszczańskiego i zaprzyjaźnionego rodzinnego domu dziecka. Wszystkim darczyńcom  BARDZO  BARDZO DZIĘKUJEMY.