04 lipca 2018 10:52 | Aktualności

FESTYN RODZINNY - 16.06.2018

Dnia 16 czerwca na terenie naszego przedszkola odbył sie Festyn Rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno Przedszkolnego Publiczne Przedszkole w Kamieńsku oraz Rada Rodziców przy Publicznym Przedszkolu w Kamieńsku. Uroczystego otwarcia festynu, a zarazem nowego placu zabaw, dokonała Pani Dyrektor Ewa Gronostaj - Urbańska oraz Burmistrz Kamieńska Pan Bogdan Pawłwoski. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia. Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, wspólnych tańcach oraz zasiąść za kierownicą wozu strażackiego i policyjnego. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak dmuchane zjeżdżalnie oraz malowanie twarze w barwy narodowe i inne ciekawe wzory. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Wszyscy mogliśmy raczyć się grillowaną kiełbaską, popcornem, frytkami, lodami, wspaniałym ciastem i napojami. Dziękujemy naszym sponsorom:
Burmistrzowi Kamieńska Bogdanowi Pawłowskiemu
Wspólnocie Gruntowo Leśnej w Kamieńska
GS "SCH" w Kodrębie
"EuroServis" Artur Kułak
"CarServis" Sylwester Kułak
"Petro-Gryf" Włodzimierz Sobczak
Biesiadowo Opoczno
Demeter Kamieńsk
Piekarni Grabostów Ewa Tarnowska
a także wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizacje i pomoc podczas Festynu.