07 czerwca 2018 08:14 | Aktualności

Przedszkolaki odwiedzają Publiczną Szkołę Podstawową w Kamieńsku - 29.05.2018

W dniu 29 maja przedszkolaki z grupy 6-latki ,,Słoneczka’’ i ,,Żabki’’ spotkały się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kamieńsku pośród których znajdowali się absolwenci naszego przedszkola. Przedszkolaki zobaczyły miejsce, w którym rozpoczną swoją przygodę szkolną we wrześniu. Celem naszej wizyty było zapoznanie dzieci z budynkiem szkoły, poznanie sal lekcyjnych i innych pomieszczeń szkolnych oraz integracja uczniów i przedszkolaków. Dzieci miały możliwość poznania sal lekcyjnych w klasach I-III oraz przyglądanie się lekcji prowadzonej przez nauczycieli. Wizyta w szkole była dla dzieci małą próbą zmierzenia się z nowym środowiskiem, a także sprawdzeniem ich wiadomości na temat szkoły. Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólne rozmowy z dziećmi, które zachęciły nasze przedszkolaki do podjęcia nauki w szkole.