06 czerwca 2018 15:08 | Aktualności

Grupa ,,Żabki’’ w Pizzerii - 25.05.2018

Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci z grupy 6-latki,  ,,Żabki’’ udały się 25 maja do pobliskiej Pizzerii,, Kamikaze’’ w Kamieńsku z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Celem naszej wycieczki było zapoznanie dzieci z wyglądem i wyposażeniem pizzerii. Przedszkolaki dowiedziały się również, na czym polega praca w tym miejscu. Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie zasad kulturalnego zachowania się w pizzerii, a także przy stole podczas posiłku. Po dotarciu na miejsce „Żabki” przywitały się z właścicielką, a pod okiem doświadczonego pizzermana została zrobiona pyszna pizza z serem, szynką i różnymi dodatkami. Po zjedzonym posiłku, który wszystkim smakował Panie z Rady Rodziców przyniosły dzieciom deser w formie lodów w pucharkach. Lody szybko zniknęły i wszystkim smakowały, bo były z bitą śmietaną i truskawkami. W przytulnym klimacie wszystkim miło płynął czas i nikomu nie chciało się wracać do przedszkola. Bardzo dziękujemy właścicielom Pizzerii,, Kamikaze’’ za miłe i ciepłe przyjęcie oraz ogromne serce dla naszych przedszkolaków, a Rodzicom za poświęcony w tym dniu czas dla wszystkich dzieci.