06 czerwca 2018 14:58 | Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka - grupa "KWIATUSZKI" - 26.04.2018

26 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” w grupie KWIATUSZKI.Wśród zaproszonych gości byli Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kamieńsku Pani Ewa Gronostaj – Urbańska oraz Burmistrz Kamieńska Pan Bogdan PawłowskiPasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach przedstawiły część artystyczną, otrzymując od rodziców gromkie brawa. Wszystkie maluchy spisały się na medal, a ciepły doping rodziców motywował ich do działania.Ta uroczysta chwila została podkreślona przez Panią Dyrektor, która za pomocą czarodziejskiego ołówka „pasowała” każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały z rąk Pań Wychowawczyń Anny Kowalskiej i P Iwony Kociniak pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Napewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.