Zespół Szkolno-Przedszkolny
Publiczne Przedszkole
w Kamieńsku

Przyjaciele przedszkola

"Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z in­ny­mi."

(Jan Paweł II)

Słowami Wielkiego Polaka, przyjaciela wszystkich dzieci pragniemy prosić o wsparcie działalności naszego przedszkola.

Nasze przedszkole stara się zapewnić jak najbogatszą ofertę edukacyjną i rekreacyjną dla dzieci. Wymaga to nie tylko nakładu pracy i poświęcenia, ale także pieniędzy. Dlatego też z wdzięcznością przyjmiemy wszelką ofiarowaną nam przez Państwa pomoc finansową lub rzeczową.
Jesteśmy otwarci na współpracę w różnym zakresie sponsorowania:
- całkowite lub częściowe finansowanie organizowanych imprez, wyjazdów, wycieczek, zajęć, festynów.
- doposażenie przedszkola (np. zabawki, pomoce dydaktyczne).
- organizacje spotkań, występów.
-  inne atrakcyjne propozycje

W zamian za okazaną pomoc możemy zaoferować:
- pisemne podziękowanie,
- wpis na naszą stronę internetową jako "Przyjaciel Przedszkola”
- satysfakcję i wdzięczność naszych Milusińskich.

Wierzymy, że pomoc Państwa  umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem  w rozwój i edukację następnych pokoleń.

Nasz numer konta:

16 8973 0003 0110 0905 7033 0001

Upominki rzeczowe prosimy dostarczać bezpośrednio do placówki lub zgłaszać telefonicznie.