Zespół Szkolno-Przedszkolny

TEATRZYK

Dnia 19 stycznia,

tj. piątek o godz. 9:15

odbędzie się dla dzieci przedstawienie teatralne

pt.: „Przygody Franka Bałwanka”.

Bal Karnawałowy

Dnia 25 stycznia, tj. czwartek w godz. 9.00 – 11.30

w budynku przedszkola odbędzie się bal karnawałowy.

Zabawa będzie imprezą zamkniętą.

OPŁATY

Opłaty za przedszkole zbierane będą

w dniach 05.01 – 10.01.

Prosimy o terminowe uiszczanie należności.

W związku z nową porą roku zimą Publiczne Przedszkole w Kamieńsku zaprasza przedszkolaki  z wszystkich grup wraz z rodzicami do wspólnego udziału w akcji charytatywnej

Pt .,,Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę’’

Celem akcji jest dostarczenie do przedszkola karmy, żywności dla psów i kotów, ziarenek dla ptaków oraz innych smakołyków ( np. słoninki, słonecznik, itp.)

Akcja trwać będzie od dnia 02.01.2018r do dnia 31.01.2018r.

Produkty prosimy przekazywać wychowawcom poszczególnych grup przedszkolnych, a koordynatorzy akcji odbiorą przyniesione produkty.

Karmę i żywność dla psów i kotów przekażemy do schroniska zwierząt w Radomsku, natomiast ziarenkami dla ptaków uzupełnimy nasze piękne karmniki w ogródku przedszkolnym.

Pokażemy, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego dla naszych zwierząt.

My przedszkolaki pomożemy im przetrwać ten trudny zimowy czas.

Zapraszamy!

Koordynatorzy akcji: p. Małgorzata Motyka, p. Anna Gajewska

Drodzy Rodzice!
Czekamy na Wasze pomysły, uwagi i wnioski
dotyczące sprawnego funkcjonowania naszego przedszkola.
Na stronie internetowej przedszkolekamiensk.superszkolna.pl  funkcjonuje zakładka „ZADAJ PYTANIE” i "SONDA" za pośrednictwem których możecie Państwo wyrażać swoje opinie,
jak również zadawać pytania na nurtujące Was tematy.

nakretki.jpg [160x134]

Zbieramy nakrętki i nakręcamy pomoc dla Wikusi Kułak!

„Człowiek jest wielki nie przez to,co ma,nie przez to,kim jest, lecz przez to,czym dzieli się z innymi.”

Celem akcji jest pomoc chorej Wikusi. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby jej pomóc. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci. Zacznij je zbierać!